ul. Łąkowa 1B, 11-700 Mrągowo

+48 89 750 57 91

biuro@proanimali.eu

Pracujemy: Pn-Pt 9 - 18, Soboty 9 - 12

  • ProAnimali
  • ProAnimali
  • ProAnimali
Agnieszka Pieńkowska-Żyła
lek. wet. specjalista chorób psów i kotów
Jestem lekarzem weterynarii z powołania,praca jest moją pasją. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, zjazdach. Ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem studium specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów.Długoletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt w mojej Przychodni pozwala mi trafnie diagnozować i skutecznie leczyć moich pacjentów.
Radosław Pieńkowski
lek. wet. specjalista chirurg
Weterynaria to moje życie i pasja. Mieszkając w lecznicy weterynaryjnej od najmłodszych lat byłem świadkiem i często pomocnikiem w codziennych obowiązkach lekarza weterynarii, którym jest mój Ojciec, dorastając kolejno zdobywałem wiedzę i doświadczenie zawodowe, praktykując jeszcze na studiach, w Polsce i zagranicą, podglądałem i uczyłem się od wielu doświadczonych lekarzy, pozwoliło mi to stworzyć wizję wymarzonej lecznicy, którą wraz z moją ukochaną żoną Agnieszką wdrażamy stopniowo w życie, krok po kroku...
Karolina Drężek
lek. wet.
Lekarz weterynarii.
Celina
 
Historia Celiny młoda kotka wygłodzona zaniedbana z guzem na brzuchu została porzucona i pozostawione pod drzwiami przychodni.po skomplikowanej operacji przeprowadzonej w naszej przychodni koteczka została nazwana Celina i stała maskotki przychodni a także lewa ręka szefa.
 
Idź do góry