Szukaj

Jestem lekarzem weterynarii z powołania,praca jest moją pasją.Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, zjazdach. Ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem studium specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów.Długoletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt w mojej Przychodni pozwala mi trafnie diagnozować i skutecznie leczyć moich pacjentów.


lek. wet. specjalista chorób psów i kotów Agnieszka Pieńkowska-Żyła

Miło mi powitać zainteresowanych moją skromną osobą. Jestem lekarzem wet. specjalistą chirurgiem, przeprowadzam operacje zarówno tkanek miękkich narządów jamy brzusznej, operacje okulistyczne i laryngologiczne jak i operacje ortopedyczne. Chirurgiczne stabilizacje złamanych kości, rekonstrukcje zerwanych więzadeł itp. oraz operacje korygujące wady wrodzone stawów: biodrowego, ramiennego, łokciowego i kolanowego. W naszej przychodni dysponujemy profesjonalnym sprzętem i warunkami umożliwiającymi wykonywanie operacji na najwyższym poziomie. Służę swoim długoletnim doświadczeniem i wiedzą, którą nieustannie poszerzam biorąc udział w wielu kongresach i zjazdach lekarzy weterynarii.

Historia Celiny młoda kotka wygłodzona zaniedbana z guzem na brzuchu została porzucona i pozostawione pod drzwiami przychodni.po skomplikowanej operacji przeprowadzonej w naszej przychodni koteczka została nazwana Celina i stała maskotki przychodni a także lewa ręka szefa.

Lekarz weterynarii

Na górę